Merhaba saygıdeğer okuyucular,

Portal yöneticisi ve yıllardır nakliyat sektörünün içinde bulunan biri olarak özellikle İstanbul’da ev taşıtacak kişilere yardımcı olmak için mu makaleyi yazıyorum. Tek amacım okuyucularımı doğru bir şekilde bilinçlendirmek ve nakliyat için firma tercih ederken doğru firmayı tercih etmesine yardımcı olmak.

Ev taşıtmanın ne kadar zor bir iş olduğunu benden iyi bilen birinin varlığına inanamıyorum. Bir insan ömründe 5 kez taşınır bilemediniz 10. Bir nakliye şirketi yılda en fazla 1000 ev taşır ama ben her gün İstanbul içerinde en az yüz tane evin taşımacılığına şahit olmaktayım.

Evini taşıtacak kişilerin izledikleri yol, nakliye firmalarının işi almak için sarf ettiği çaba. Peki ama doğru nakliye şirketini nasıl tercih edeceksiniz?

Bizler, evden eve nakliyat portalımıza nakliye firmalarını seçerken elimizden geldiği kadar itinalı davranmaktayız. istanbul evden eve nakliyat kategorimizde yer alan şirketlerin tamamına ait K3 ve hizmet kalitesi kontrolünü gerçekleştirmekteyiz lakin mahallenizde yer alan bir nakliyeci ile anlaşmak üzeresiniz veya internet üzerinden farklı bir reklam görüp bu nakliye şirketini tercih etmek istiyorsunuz ama karar vermekte zorlanıyorsanız yapacağınız en iyi şey tercih etmek üzere olduğunuz şirketi internet üzerinden iyi bir şekilde araştırmak.

Örnek : ALTAN isminde bir nakliye şirketini araştırırken google arama motoruna “altan nakliyat şikayet” olarak bir arama girmeniz ve arama sonuçlarını gözden geçirmeniz son derece önemlidir. İnternet kullanıcıları artık çok iyi bir şekilde bilinçlendi ve memnun kalmadığı veya kazıklandığı bir hizmet alımında şikayetini derhal internet ortamında yayınlıyor. Unutmayın! Hiç kimse ruh hastası değil ve hizmet almadığı bir şirket hakkında şikayet yazmaz ki bu zaten başlı başına bir suç unsurudur.

İnternet ortamında yazılan şikayetlerin tamamının doğru olduğunu söyleyebildiğimiz gibi tavsiye veya müşteri yorumların doğru olduğu ise büyük bir yalandır. Şirketlerin birçoğu kendi hakkında pozitif yorumlar yazmakta, yazdırmaktadır.

Nakliye şirketini tercih etmeye karar verdiğinizde ise nakliyat sözleşmesini mutlaka okuyup karşılıklı olarak imzalamanız her zaman aleyhinize olacaktır ki böylelikle hem elinizde bir evrak olacak hem ilerleyen zaman içerisinde meydana gelecek hukuki çözümsüzlüklerde sizlere yardımcı olacaktır.

Sizler için hazırlamış olduğumuz nakliye sözleşmesine ulaşmak için tıklayınız.

İstanbulda yaptıracağınız evden eve taşımacılık hizmeti ile ilgili olarak profesyonel yönlendirme talep etmeniz halinde [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede piyasada bulabileceğiniz en iyi hizmet kalitesini en uygun fiyata sunan nakliye şirketini yönlendireceğimize kuşkunuz olmasın. Posta gönderirken taşımacılık ile ilgili gerekli bilgileri eklemeyi unutmamanız önemle rica olunur.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat