Antalya ili Kumluca semtinde evden eve taşımacılık işine mi gereksinim duyuyorsunuz.

Antalya evden eve nakliyat

eski zamanlarda kamyonet ile kaba bir düzende yapılmış olan ev eşyalarının nakledilmesi yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son zamanlarda ev sahipleri bu tip nakliyat şirketlerine gitmektedir. Profesyonel ev taşımacılık servisi sağlayan firmaları oldukça uygun rakamlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliye işletmeleri ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Evrakları eksik kamyonetci korsan olarak çalışmaktadır. Mobilyalarınızı  taşıtırken temiz bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya bakın.

Antalya evden eve nakliyat fiyatları

Antalya içerisinde nakliye gereksinimleriniz için il içi taşımacılık fiyatları kat durumuna göre farklılık gösterir. Şehir içerisinde yapılması gereken taşımacılık ücretleri belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise taşımacılığın yapılacağı uzaklığa göre değişiklik göstermektedir. Güzergah uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık işletmeleri ne tür hizmet sağlar?

Nakliyat işletmeleri genelde taşımacılık öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşımacılık hizmeti saç kasalı kamyon ile sağlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa asansör sistemi kullanılmaktadır.

Antalya Kumluca Sigoralı evden eve nakliyat

Nakliyat esnasında olabilecek her türlü kayıp için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek zararı tespit etmektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti neredeyse tüm nakliye firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve taşımacılık süreci ne şekilde olmalıdır?

Müşteri öncelikle beklentilerini nakliyat firması yetkilisine detaylı bir şekilde anlatmalıdır. Firma yetkilisi müşterinin istekleri doğrultusunda ücret teklifini sunar.

Nakliyat işletmesine eşyalarını yanlış anlatan birçok ile ev sahibi ile denk gelmekteyiz. Bu şekil durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliye şirketinin tüm planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat