Antalya ili Kumluca bölgesinde evden eve nakliyat mi gerek duyuyorsunuz.

Antalya ev taşımacılığı

eski zamanlarda kamyon ile kaba bir düzende yapılan ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son yıllarda ev sahipleri bu tip taşımacılık işletmelerine başvurmaktadır. Kusursuz evden eve nakliyat hizmeti sunan firmaları oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliye şirketleri ev nakliyesi sunabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri farklı kişi amatör olarak çalışmaktadır. Evinizi  taşıtırken temiz bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya bakın.

Antalya evden eve nakliyat fiyatları

Antalya içerisinde taşımacılık ihtiyaçlarınız için şehir içi nakliye ücretleri eşya yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılacak nakliyat ücretleri belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası taşımacılık fiyatları ise taşımacılığın yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Güzergah uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve nakliyat firmaları ne şekil hizmet sağlar?

Nakliye işletmeleri genelde nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları gözden geçirmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşımacılık işlemleri saç kasalı kamyonet ile sağlanmaktadır. Nakliye işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa vinç sistemi kullanılmaktadır.

Antalya Kumluca Sigoralı evden eve nakliyat

Taşımacılık esnasında meydana gelebilecek her türlü ziyan için sigortalı ihtimam sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek değer kaybını belirlemektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti neredeyse tüm nakliye şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

Taşınma süreci ne tür olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle ihtiyaçlarını nakliyat şirketi yetkilisine detaylı bir türde dile getirmelidir. Şirket yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini sunar.

Nakliyat işletmesine eşyalarını yanlış anlatan fazası ile ev sahibi ile karşılaşmaktayız. Bu şekil durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin tüm planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat