Antalya ili Konyaaltı semtinde evden eve nakliyat mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Antalya evden eve taşımacılık

önceki zamanlarda kamyon ile profesyonel olmayan bir düzende yapılan ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son zamanlarda nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlar bu tip nakliyat firmalarına gitmektedir. Profesyonel ev taşımacılık servisi sağlayan şirketleri oldukça uygun fiyatlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve nakliyat şirketleri ev taşımacılık sağlayabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Dökümanları eksik kamyoncu korsan olarak çalışmaktadır. Evinizi  taşıtırken profesyonel bir nakliyat şirketi ile anaşmaya bakın.

Antalya evden eve nakliyat fiyatları

Antalya içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için şehir içi nakliyat ücretleri mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması gereken nakliye ücretleri belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre farklılık göstermektedir. Güzergah uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Nakliyat işletmeleri ne tür hizmet sunar?

Taşımacılık ticarethaneleri genellikle nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşımacılık işlemi evden eve kasalı kamyon ile gerçekleştirilmektedir. Nakliyat işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa asansör sistemi tercih edilmektedir.

Antalya Konyaaltı Sigoralı evden eve nakliye

Nakliye esnasında oluşabilecek her türlü zarar için sigortalı ihtimam sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek zararı tespit etmektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti zamanımızda tüm nakliyat şirketleri tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve taşımacılık süreci ne şekilde olmalıdır?

Müşteri öncelikle beklentilerini nakliye işletmesi yetkilisine ayrıntılı bir türde izah etmelidir. Firma yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda ücret teklifini sunmaktadır.

Evden eve nakliyat şirketine eşyalarını hatalı anlatan birçok ile ev sahibi ile denk gelmekteyiz. Bu şekil durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat