Antalya ili Kemer ilçesinde evden eve taşımacılık hizmetine mi gereksinim duyuyorsunuz.

Antalya ev taşımacılığı

önceki zamanlarda kamyonet ile amatör bir düzende yapılan ev eşyalarının nakledilmesi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son yıllarda müşteriler bu tarz nakliye şirketlerine başvurmaktadır. Kusursuz ev taşımacılık servisi sağlayan şirketleri oldukça uygun fiyatlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve nakliyat şirketleri ev taşımacılık sunabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Dökümanları olmayan kişi amatör olarak çalışmaktadır. Eşyalarınızı  taşıtırken temiz bir nakliye şirketi ile anaşmaya bakın.

Antalya evden eve nakliyat fiyatları

Antalya içerisinde nakliye ihtiyaçlarınız için il içi nakliye fiyatları mesafeye göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılması istenilen taşımacılık fiyatları belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası taşımacılık ücretleri ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Mesafe uzadıkça ücret de artmaktadır.

Nakliyat firmaları ne tür hizmet sunar?

Nakliyat firmaları büyük ölçüde nakliyat öncesi taşınması gereken eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşınma işlemi evden eve kasalı ağır vasıta ile sağlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa mobil asansör sistemi kullanılmaktadır.

Antalya Kemer Sigoralı evden eve nakliyat

Nakliye esnasında olabilecek her türlü ziyan için sigortalı ihtimam sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek zararı tespit etmektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti neredeyse tüm taşımacılık firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Taşınma süreci ne şekilde olmalıdır?

Müşteri öncelikle beklentilerini nakliye şirketi yetkilisine ayrıntılı bir şekilde dile getirmelidir. Şirket yetkilisi müşterinin istekleri doğrultusunda ücret teklifini verir.

Nakliyat firmasına eşyalarını eksik anlatan fazası ile ev sahibi ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat