Antalya ili Gündoğmuş bölgesinde evden eve taşımacılık işine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Antalya ev taşımacılığı

geçmiş zamanlarda at arabası ile amatör bir şekilde yapılan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son zamanlarda ev sahipleri bu tür taşımacılık firmalarına başvurmaktadır. Kusursuz ev taşımacılık hizmeti sunan şirketleri oldukça uygun rakamlara karşınıza çıkar.

Evden eve nakliyat işletmeleri ev nakliyesi sunabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Dökümanları olmayan kamyoncu belgesiz olarak çalışmaktadır. Eşyalarınızı  taşıtırken profesyonel bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya bakın.

Antalya evden eve nakliyat fiyatları

Antalya içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için şehir içi taşımacılık ücretleri kat durumuna göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması gereken nakliye ücretleri belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası taşımacılık fiyatları ise nakliyenin yapılacağı uzaklığa göre değişkenlik göstermektedir. Güzergah uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve nakliyat işletmeleri ne şekil hizmet sağlar?

Nakliye şirketleri genellikle nakliye öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz servisi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Nakliyat hizmeti saç kasalı ağır vasıta ile tamamlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa vinç sistemi kullanılır.

Antalya Gündoğmuş Sigoralı evden eve nakliye

Taşımacılık esnasında oluşabilecek her türlü zarar için sigortalı ihtimam sağlanmaktadır. Sigorta şirketi aletlerin zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek zararı belirlemektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti neredeyse tüm nakliye işletmeleri tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve taşımacılık süreci ne tür olmalıdır?

Müşteri öncelikle ihtiyaçlarını nakliye firması yetkilisine detaylı bir şekilde izah etmelidir. İşletme yetkilisi müşterinin talepleri doğrultusunda ücret teklifini verir.

Nakliyat firmasına eşyalarını hatalı anlatan fazası ile müşteri ile karşılaşmaktayız. Bu tür durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliye şirketinin tüm planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat