Antalya ili Gündoğmuş ilçesinde evden eve nakliyat hizmetine mi gerek duyuyorsunuz.

Antalya evden eve taşımacılık

geçmiş zamanlarda at arabası ile amatör bir şekilde yapılan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son zamanlarda ev sahipleri bu tür nakliye işletmelerine başvurmaktadır. Profesyonel ev taşımacılık servisi sunan firmaları oldukça uygun rakamlara karşınıza çıkar.

Evden eve nakliyat şirketleri ev taşımacılık sunabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Evrakları farklı kamyonetci amatör olarak hizmet vermektedir. Evinizi  taşıtırken profesyonel bir nakliyat şirketi ile anaşmaya bakın.

Antalya evden eve nakliyat fiyatları

Antalya içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için şehir içi taşımacılık ücretleri eşya yoğunluğuna göre farklılık göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliye fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Güzergah uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve nakliyat şirketleri nasıl hizmet sunar?

Nakliyat ticarethaneleri büyük ölçüde nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları gözden geçirmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Nakliyat işlemleri evden eve kasalı kamyonet ile sağlanmaktadır. Nakliye işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa vinç sistemi kullanılmaktadır.

Antalya Gündoğmuş Sigoralı evden eve nakliye

Nakliye esnasında olabilecek her türlü kayıp için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek değer kaybını tespit etmektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti zamanımızda tüm taşımacılık firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve nakliyat süreci ne tür olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle ihtiyaçlarını taşımacılık firması yetkilisine detaylı bir şekilde anlatmalıdır. Firma yetkilisi ev sahibinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini sunar.

Evden eve nakliyat şirketine eşyalarını yanlış anlatan birçok ile ev sahibi ile karşılaşmaktayız. Bu şekil durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliyecinin tüm planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat