Antalya ili Gazipaşa ilçesinde evden eve taşımacılık mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Antalya ev taşımacılığı

eski zamanlarda traktör ile amatör bir şekilde yapılan ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son zamanlarda nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlar bu tip taşımacılık firmalarına başvurmaktadır. Sağlam evden eve nakliyat servisi sağlayan şirketleri oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliye firmaları ev nakliyesi sağlayabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Evrakları farklı kişi belgesiz olarak çalışmaktadır. Evinizi  taşıtırken temiz bir nakliyat şirketi ile anaşmaya bakın.

Antalya evden eve nakliyat fiyatları

Antalya içerisinde taşımacılık gereksinimleriniz için il içi taşımacılık ücretleri kat durumuna göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması gereken nakliye fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Mesafe uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık firmaları ne şekil hizmet sunar?

Nakliyat şirketleri büyük ölçüde nakliye öncesi taşınması gereken eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Nakliyat hizmeti saç kasalı kamyonet ile tamamlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa asansör sistemi kullanılır.

Antalya Gazipaşa Sigoralı evden eve nakliye

Taşımacılık esnasında olabilecek her türlü kayıp için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir bilirkişi tayin ederek değer kaybını tespit etmektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti zamanımızda tüm taşımacılık firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Taşınma süreci ne tür olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle ihtiyaçlarını nakliyat firması yetkilisine ayrıntılı bir türde anlatmalıdır. İşletme yetkilisi müşterinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Nakliye işletmesine eşyalarını eksik anlatan fazası ile ev sahibi ile denk gelmekteyiz. Bu tip durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat