Antalya ili Finike bölgesinde evden eve taşımacılık hizmetine mi gerek duyuyorsunuz.

Antalya ev taşımacılığı

geçmiş zamanlarda kamyonet ile kaba bir şekilde gerçekleştirilen ev eşyalarının taşınması yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son dönemlerde nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlar bu tarz nakliyat firmalarına başvurmaktadır. Kusursuz evden eve nakliyat servisi veren işletmeleri oldukça uygun rakamlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliyat şirketleri ev nakliyesi sunabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Dökümanları eksik kişi belgesiz olarak hizmet vermektedir. Eşyalarınızı  taşıtırken uzman bir nakliyat şirketi ile anaşmaya bakın.

Antalya evden eve nakliyat fiyatları

Antalya içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için şehir içi nakliyat ücretleri kat durumuna göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliyat fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliye ücretleri ise taşımacılığın yapılacağı uzaklığa göre farklılık göstermektedir. Yol uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve nakliyat firmaları ne tür hizmet sunar?

Taşımacılık ticarethaneleri genellikle nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları gözden geçirmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşınma işlemleri evden eve kasalı kamyonet ile gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa vinç sistemi kullanılmaktadır.

Antalya Finike Sigoralı ev taşımacılığı

Nakliye esnasında olabilecek her türlü ziyan için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek ziyanı belirlemektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti zamanımızda tüm nakliyat firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve nakliyat süreci ne şekilde olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle taleplerini nakliye şirketi yetkilisine ayrıntılı bir şekilde izah etmelidir. Firma yetkilisi ev sahibinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini verir.

Nakliye şirketine eşyalarını hatalı anlatan fazası ile ev sahibi ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliyecinin tüm planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat