Antalya ili Finike ilçesinde evden eve taşımacılık işine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Antalya evden eve taşımacılık

eski zamanlarda at arabası ile amatör bir düzende yapılmış olan ev eşyalarının nakledilmesi yerini nakliye işletmelerine bırakmıştır. Son zamanlarda müşteriler bu tip nakliyat işletmelerine başvurmaktadır. Kusursuz ev taşımacılık hizmeti sunan işletmeleri oldukça uygun rakamlara karşılaşabilirsiniz.

Evden eve nakliyat işletmeleri ev taşımacılık sağlayabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri farklı kişi belgesiz olarak hizmet vermektedir. Eşyalarınızı  taşıtırken profesyonel bir nakliye şirketi ile anaşmaya çalışın.

Antalya evden eve nakliyat fiyatları

Antalya içerisinde taşımacılık ihtiyaçlarınız için şehir içi nakliyat fiyatları eşya yoğunluğuna göre farklılık göstermektedir. Şehir içerisinde yapılması istenilen taşımacılık ücretleri belirlenirken müşterinin talepleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde taşımacılık fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası taşımacılık fiyatları ise nakliyenin yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Mesafe uzadıkça ücret de artmaktadır.

Nakliyat işletmeleri ne tür hizmet sunar?

Nakliye ticarethaneleri büyük ölçüde nakliyat öncesi taşınması gereken eşyaları gözden geçirmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Nakliyat hizmeti saç kasalı kamyon ile sağlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı yapılardan yapılacaksa asansör sistemi kullanılmaktadır.

Antalya Finike Sigoralı evden eve taşımacılık

Nakliyat esnasında meydana gelebilecek her türlü kayıp için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi eşyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek zararı belirlemektedir. Sigortalı taşımacılık hizmeti günümüzde tüm taşımacılık şirketleri tarafından sağlanmaktadır.

Taşınma süreci nasıl olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle taleplerini nakliye şirketi yetkilisine ayrıntılı bir türde izah etmelidir. Firma yetkilisi ev sahibinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini sunar.

Nakliye firmasına eşyalarını eksik anlatan çok sayıda ile ev sahibi ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tip durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat