Antalya ili Alanya semtinde evden eve nakliyat hizmetine mi gerek duyuyorsunuz.

Antalya ev taşımacılığı

geçmiş zamanlarda kamyonet ile kaba bir düzende gerçekleştirilen ev eşyalarının nakledilmesi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son yıllarda nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlar bu tarz taşımacılık işletmelerine gitmektedir. Profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sağlayan firmaları oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliyat işletmeleri ev taşımacılık sağlayabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Belgeleri farklı kamyoncu belgesiz olarak çalışmaktadır. Evinizi  taşıtırken uzman bir nakliye şirketi ile anaşmaya bakın.

Antalya evden eve nakliyat fiyatları

Antalya içerisinde nakliye gereksinimleriniz için şehir içi nakliyat ücretleri mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılacak nakliyat fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları ise nakliyenin yapılacağı uzaklığa göre değişiklik göstermektedir. Mesafe uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık şirketleri ne şekil hizmet sağlar?

Taşımacılık şirketleri büyük ölçüde nakliyat öncesi taşınması gereken eşyaları gözden geçirmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi verilir.

Nakliyat işlemi saç kasalı kamyonet ile sağlanmaktadır. Nakliyat işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa mobil asansör sistemi kullanılır.

Antalya Alanya Sigoralı ev taşımacılığı

Nakliyat esnasında meydana gelebilecek her türlü ziyan için sigortalı ihtimam sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek ziyanı belirlemektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti zamanımızda tüm nakliyat firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve nakliyat süreci nasıl olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle taleplerini taşımacılık şirketi yetkilisine ayrıntılı bir türde anlatmalıdır. İşletme yetkilisi ev sahibinin talepleri doğrultusunda fiyat teklifini sunar.

Nakliye işletmesine eşyalarını yanlış anlatan fazası ile müşteri ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları bozulmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat