Antalya ili Akseki ilçesinde evden eve taşımacılık işine mi gereksinim duyuyorsunuz.

Antalya ev taşımacılığı

geçmiş zamanlarda kamyonet ile profesyonel olmayan bir düzende yapılmış olan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son dönemlerde müşteriler bu tür nakliye şirketlerine gitmektedir. Sağlam evden eve taşımacılık servisi sağlayan işletmeleri oldukça uygun rakamlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliye işletmeleri ev taşımacılık sağlayabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Evrakları farklı kamyonetci belgesiz olarak hizmet vermektedir. Evinizi  taşıtırken uzman bir taşımacılık şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

Antalya evden eve nakliyat fiyatları

Antalya içerisinde nakliyat ihtiyaçlarınız için şehir içi nakliye fiyatları mesafeye göre farklılık gösterir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliyat ücretleri belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası taşımacılık fiyatları ise taşımacılığın yapılacağı mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Yol uzadıkça ücret de artmaktadır.

Nakliyat firmaları nasıl hizmet sunar?

Nakliye şirketleri genelde taşımacılık öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri detaylı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi verilir.

Taşımacılık işlemi saç kasalı kamyonet ile tamamlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa asansör sistemi tercih edilmektedir.

Antalya Akseki Sigoralı evden eve nakliyat

Nakliye esnasında meydana gelebilecek her türlü ziyan için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek ziyanı belirlemektedir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti zamanımızda tüm nakliyat şirketleri tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve nakliyat süreci ne tür olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle taleplerini nakliye şirketi yetkilisine detaylı bir türde anlatmalıdır. Firma yetkilisi müşterinin istekleri doğrultusunda ücret teklifini verir.

Evden eve nakliyat firmasına eşyalarını yanlış anlatan fazası ile ev sahibi ile denk gelmekteyiz. Bu tür durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat