Ankara ili Kızılcahamam bölgesinde evden eve taşımacılık hizmetine mi ihtiyaç duyuyorsunuz.

Ankara ev taşımacılığı

önceki zamanlarda at arabası ile amatör bir şekilde yapılmış olan ev eşyalarının taşınması yerini nakliye firmalarına bırakmıştır. Son yıllarda ev sahipleri bu tür nakliyat firmalarına gitmektedir. Sağlam ev taşımacılık servisi sağlayan firmaları oldukça uygun rakamlara karşınıza çıkar.

Evden eve taşımacılık şirketleri ev nakliyesi sunabilmesi için K3 belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri olmayan kişi amatör olarak hizmet vermektedir. Evinizi  taşıtırken uzman bir nakliye şirketi ile anaşmaya özen gösterin.

Ankara evden eve nakliyat fiyatları

Ankara içerisinde taşımacılık ihtiyaçlarınız için il içi nakliye fiyatları kat durumuna göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliye ücretleri belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası nakliyat fiyatları ise taşımacılığın yapılacağı uzaklığa göre değişiklik göstermektedir. Yol uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Evden eve taşımacılık firmaları ne şekil hizmet sağlar?

Nakliye işletmeleri genellikle nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Nakliyat işlemleri saç kasalı ağır vasıta ile sağlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı binalardan yapılacaksa vinç sistemi kullanılmaktadır.

Ankara Kızılcahamam Sigoralı evden eve taşımacılık

Taşımacılık esnasında olabilecek her türlü kayıp için sigortalı hizmet sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir uzman kişi tayin ederek değer kaybını belirlemektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti günümüzde tüm nakliyat işletmeleri tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve taşımacılık süreci nasıl olmalıdır?

Ev sahibi öncelikle beklentilerini nakliye işletmesi yetkilisine detaylı bir şekilde anlatmalıdır. Şirket yetkilisi müşterinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini verir.

Nakliyat işletmesine eşyalarını eksik anlatan çok sayıda ile ev sahibi ile karşı karşıya gelmekteyiz. Bu şekil durumlarda ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliye şirketinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat