Ankara ili Haymana ilçesinde evden eve taşımacılık işine mi gerek duyuyorsunuz.

Ankara ev taşımacılığı

eski zamanlarda at arabası ile profesyonel olmayan bir düzende gerçekleştirilen ev eşyalarının taşınması yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son yıllarda ev sahipleri bu tarz nakliyat işletmelerine başvurmaktadır. Kusursuz evden eve taşımacılık servisi sunan firmaları oldukça uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Evden eve nakliye firmaları ev taşımacılık sunabilmesi için K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Belgeleri olmayan kişi belgesiz olarak hizmet sağlamaktadır. Evinizi  taşıtırken uzman bir nakliye şirketi ile anaşmaya bakın.

Ankara evden eve nakliyat fiyatları

Ankara içerisinde taşımacılık gereksinimleriniz için il içi nakliye fiyatları mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Şehir içerisinde yapılacak nakliyat fiyatları belirlenirken müşterinin gereksinimleri göz önünde bulundurulur. İl içerisinde nakliye fiyatları ortalama 2000 TL civarındadır. Şehirlerarası nakliye fiyatları ise sevkiyatın yapılacağı uzaklığa göre değişiklik göstermektedir. Güzergah uzadıkça ücret de artmaktadır.

Evden eve nakliyat firmaları ne tür hizmet sunar?

Nakliyat şirketleri büyük ölçüde nakliye öncesi taşınacak olan eşyaları görmek yapmak isteyecektir. Ekspertiz hizmeti sonrası müşteri ayrıntılı bir şekilde bilinçlendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşımacılık hizmeti kapalı kasalı kamyon ile tamamlanmaktadır. Taşımacılık işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa mobil asansör sistemi kullanılmaktadır.

Ankara Haymana Sigoralı ev taşımacılığı

Taşımacılık esnasında olabilecek her türlü zarar için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek ziyanı tespit etmektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti neredeyse tüm nakliye işletmeleri tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve nakliyat süreci ne tür olmalıdır?

Müşteri öncelikle taleplerini nakliyat işletmesi yetkilisine ayrıntılı bir şekilde izah etmelidir. Firma yetkilisi ev sahibinin talepleri doğrultusunda ücret teklifini sunar.

Evden eve nakliyat firmasına eşyalarını hatalı anlatan fazası ile ev sahibi ile karşılaşmaktayız. Bu tip durumlarda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Müşterinin eşyalarını farklı beyan etmesi halinde nakliyecinin bütün planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat