Adana ili Sarıçam ilçesinde evden eve taşımacılık işine mi gereksinim duyuyorsunuz.

Adana ev taşımacılığı

eski zamanlarda kamyon ile amatör bir şekilde yapılan ev eşyalarının sevk edilmesi yerini nakliye şirketlerine bırakmıştır. Son dönemlerde nakliye hizmetine ihtiyaç duyan insanlar bu tür taşımacılık şirketlerine gitmektedir. Profesyonel evden eve nakliyat servisi sunan işletmeleri oldukça uygun rakamlara karşınıza çıkar.

Evden eve taşımacılık şirketleri ev nakliyesi sunabilmesi için K3 sertifikasına sahip olmalıdır. Dökümanları eksik kişi korsan olarak hizmet vermektedir. Evinizi  taşıtırken uzman bir nakliye şirketi ile anaşmaya bakın.

Adana evden eve nakliyat fiyatları

Adana içerisinde taşımacılık ihtiyaçlarınız için il içi nakliye fiyatları kat durumuna göre değişiklik gösterir. Şehir içerisinde yapılması istenilen nakliyat fiyatları belirlenirken müşterinin istekleri göz önünde bulundurulur. Şehiri içerisinde nakliyat fiyatları ortalama 2000 TL bandındadır. Şehirlerarası taşımacılık ücretleri ise sevkiyatın yapılacağı mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Yol uzadıkça fiyat de artmaktadır.

Nakliyat işletmeleri ne tür hizmet sunar?

Nakliyat firmaları büyük ölçüde nakliyat öncesi taşınacak olan eşyaları ekspertiz yapmak isteyecektir. Ekspertiz işlemi sonrası müşteri geniş çaplı bir şekilde bilgilendirilerek fiyat teklifi sunulur.

Taşımacılık hizmeti evden eve kasalı kamyonet ile gerçekleştirilmektedir. Nakliyat işlemleri yüksek katlı dairelerden yapılacaksa vinç sistemi tercih edilmektedir.

Adana Sarıçam Sigoralı evden eve taşımacılık

Nakliyat esnasında oluşabilecek her türlü zarar için sigortalı görev sağlanmaktadır. Sigorta şirketi mobilyaların zarar görmesi halinde bir eksper tayin ederek zararı tespit etmektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti zamanımızda tüm taşımacılık işletmeleri tarafından tercih edilmektedir.

Evden eve nakliyat süreci ne şekilde olmalıdır?

Hizmet alacak olan kişi öncelikle taleplerini nakliye şirketi yetkilisine ayrıntılı bir türde dile getirmelidir. Firma yetkilisi müşterinin istekleri doğrultusunda fiyat teklifini sunmaktadır.

Nakliye firmasına eşyalarını yanlış anlatan çok sayıda ile ev sahibi ile denk gelmekteyiz. Bu tip durumlarda ciddi problemler yaşamaktayız. Ev sahibinin eşyalarını eksik beyan etmesi halinde nakliyecinin tüm planları alt-üst olmaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Uşak Evden Eve Nakliyat